میزبان بازرگان

*سرویس میزبانی وب لینوکس*

میزبانی وب تحت سیستم عامل قدرتمند لینوکس

سرویس میزبانی لینوکس جهت ارائه به سایت های پربازدید دارای کنترل پنل از خارج از کشور آماده ارائه میباشد، توجه داشته سادگی و قدرت لینوکس نسبت به وب هاستینگ ویندوز از مزیتهای آن است‫.

حالا چرا لینوکس؟

لینوکس از ویندوز امن تر است چونکه نرم افزار متن باز است و این به معني وجود چشمهای بيشتري براي مرور كد میباشد.

لینوکس از ویندوز پایدار تر است و "صفحه آبي مرگ" در آن دیده نمیشود.

لينوكس به ندرت ويروسی ميشود چراکه لينوكس از يك سيستم مجوزدهي هوشمند استفاده ميكند و كار رو براي ويروسها سخت كرده است.

 

 

mizban linux

 

 

لينوكس و بیشتر نرم افزارهای تحت آن یک سیستم اوپن سورس كاملاً مجانی است که تحت ليسانس رایگان ارائه میشوند و حتی برای ارتقاء سیستم كپی غير قانونی لازم نیست.

لينوكس داراي يك واحد مركزی است به نام"Package Manager" كه مراقب همه نرم افزارهاي نصب شده روي سيستم شما هست بنابراين اگر شما بخواهید كل سيستم را به روز كنيد تنها با يك دكمه می توانید به نتیجه برسید.

با سیستم لینوکس میتواتید برای همیشه با درایورها خداحافظی کنید.

اینجا پنگوئن نشانه لینوکس است!

از پشتيباني رايگان و نامحدود لذت ببريد.يكي از ويژگي‌هاي اوپن سورس(و طبيعتاً لينوكس)اين است كه دارای جامعه ای است ازكاربران و برنامه نويسان درهمه جا.روی وب،فرومها،ليستهاي ايميل،كانالها و... تا كاربران جديد رو راهنمايي كنند.

بر خلاف ويندوز لینوکس روز به روز كندتر نمیشود چون خطاهای طراحی که نیاز به آپدیت و نصب وصله ها داشته باشند در حد ناچیز هستند.

در لينوكس مانند ویندوز به Defrag هارددیسک  نیازی نیست.

 

لینوکس متعلق به یک شرکت امریکایی نیست و محصول مشترک جهانی است. بنابراین نه تنها ارزی از کشور خارج نمیشود بلکه با برنامه‌هاي رايگان اقتصاد و دانش فني متخصصان آی-تی كشور شما مي‌تواند بهبود پيدا كند چون شركتهاي زيادي پديدار خواهند شد تا خدمات شخصي‌سازي راهكارها و ارائه پشتيباني رو ارائه بدهند.

پس همین حالا برای اجرای پروژه آنلاین خود یکی از پلانهای میزبانی لینوکس را انتخاب کنید و با نصب یکی از سیستمهای مدیریت محتوا حضور قدرتمندی در دنیای مجازی داشته باشید.

پلان استارتر:

·        5 گیگابایت فضای دیسک

·        50 گیگابایت پهنای باند ماهیانه

·        5 آدرس ایمیل

·        5 کاربر اف تی پی

·        5 دامنه

·        php + mysql

·        کنترل پنل

·        آپتایم %99.99

·        پشتیبانی 24/7

·        ماه اول رایگان

·        نصب رایگان

·        آمار سایت

·        Frontpage Extensions

·        یدک گیری خودکار از اطلاعات

·        سیستمهای مدیریت محتوا مثل جوملا، ووردپرس، دلفین و غیره.

vd

ریشه شناسی علامت تاکس (پنگوئن لینوکس)

linux

 تاکس ( tux ) مایهٔ خوش‌شانسی هسته لینوکس است. تاکس توسط لاری اِوینگ در سال ۱۹۹۶ طراحی شد و به شکل پنگوئن خپل و خوشحال و راضی است. تصویر کلی تاکس از لینوس تروالدز خالق هسته لینوکس می‌باشد.

برخلاف سایر سیستم‌عاملهای تجاری، این نشان زیاد جدی نیست! تاکس نشانگر وضعیت بدون نگرانی لینوکس است. درباره دلیل انتخاب پنگوئن به عنوان مایه خوش‌شانسی لینوکس، لینوس می‌گوید که «پنگوئن‌ها را دوست دارد» و هنگامی که برای تعطیلات به استرالیا رفته بود، در دیداری که از یک باغ وحش داشت، هنگام بازی با یک پنگوئن، حیوان دست وی را گاز گرفت و همین ایده‌ای شد تا از پنگوئن به عنوان نشان لینوکس استفاده شود.

دلیل نامگذاری این پنگوئن به تاکس هم مربوط می‌شود به این ایده که رنگ بدن پنگوئن‌ها، چیزی شبیه به لباس تاکسیدو است و تاکس، مخفف این نام. البته در جاهایی هم اشاره شده است که TUX مخفف Torvalds UniX است که به نظر چندان معتبر نمی‌رسد.